Golf Resort Cihelny – KARLOVY VARY

cihelnyUprostřed nádherné přírody západních Čech, v Cihelnách nedaleko Karlových Varů, v Chráněné krajinné oblasti Slavkovský les, se nachází 18jamkové golfové hřiště té nejvyšší úrovně. Vychutnejte si golf na hřišti, které v roce 2005 získalo ocenění Nejkvalitnější hřiště roku v anketě prestižního magazínu Golf Digest C&S.

Golfový areál v Cihelnách nabízí:

18jamkové hřiště „skotského typu“ s parem 70 a nově 72 od 2013, 9jamková Golfová akademie (hřiště typu pitch & putt, par 27, možnost vstupu i bez zelené karty), putting a chipping green, driving range s krytými odpališti, komfortní klubovnu, ubytování ve stylovém hotelu Royal Golf, se zázemím pro konání firemních akcí, vynikající restauraci přímo v prostorách golfového klubu, pro-shop a půjčovnu vozíků i holí.
Golfový areál v Cihelnách nabízí:
18jamkové hřiště „skotského typu“ s parem 70 s nově 72 od 2013
9jamková Golfová akademie (hřiště typu pitch & putt, možnost vstupu i bez zelené karty)
putting a chipping green
driving range s krytými odpališti
komfortní klubovnu
vynikající restauraci přímo v prostorách golfového klubu
ubytování ve stylovém hotelu Royal Golf, se zázemím pro konání firemních akcí
pro-shop a půjčovnu vozíků i holí

Design s podpisem legendy
Architektem hřiště, které bylo slavnostně otevřeno v roce 2001, je jeden z nejlepších golfistů historie Gary Player. Jeho společnost Gary Player Design Company zde vytvořila hřiště tzv. skotského typu. Jde o hřiště s techničtějším rázem, které spíše než délkou vyniká množstvím vodních ploch a přírodních i modelovaných překážek.

Mistrovské hřiště nejen pro profesionály
Hřiště v Cihelnách bylo dějištěm řady špičkových turnajů. Patří mezi ně 24th EUROPEAN BOYS TEAM CHAMP, PGA CZECH GOLF TOUR 2004, CZECH INTERNATIONAL AMATEUR CHAMPIONSHIP 2007, Mid-amateur Tour, Audi Invitational, Pirelli Golf Cup a O2 Business Golf Tour. Zároveň však nabízí ty nejlepší podmínky i pro rekreační hráče, a dokonce pro úplné začátečníky. Právě začínající hráči ocení jeden z největších tréninkových areálů v Evropě, který zahrnuje:
Golfová akademie – 9jamkové hřiště typu pitch & putt, které má podobu „růžové zahrady“ a je přístupné široké veřejnosti, tedy i hráčům bez handicapu
krytý driving range, chipping a putting green, cvičné bunkery
Pro začínající i pokročilé golfisty jsou navíc k dispozici kvalifikovaní trenéři, kteří vedou kurzy golfu přizpůsobené úrovni jednotlivých hráčů.

Zdroj: www.astoria-golf.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..