Loreta Golf Pyšely najdete v Posázaví

pyselyZárukou kvality hřiště je jméno architekta Keitha Prestona, který stojí za designem mistrovské osmnáctky s parem 72 a celou stavbu osobně dozoroval. Tento britský golfový architekt má za sebou v České republice vysoce ceněné projekty Albatrossu a Ypsilonky.

Loreta Golf Pyšely má díky citlivému zasazení do krásné krajiny Posázaví ambice nezaostávat ani v nejmenším za svými staršími sourozenci. Architektovi se podařilo využít místní členitou krajinu, zachovat mnohé remízky, lesní zákoutí a vzrostlé stromy a hřiště tak jako celek nepůsobí syrovým novým dojmem. Design byl vytvořen s ohledem na vybudování sportovně náročného hřiště z mistrovských odpališť a zároveň férového a hratelného hřiště pro středně pokročilé hráče z odpališť žlutých a červených.

Na co se tedy golfisté mohou těšit? Loreta Golf Pyšely představuje golfový areál, který zcela splňuje nejvyšší nároky na golfovou hru a zázemí. Kromě již zmíněných mistrovských osmnácti jamek bude pro hráče připraven prostorný driving range a rozsáhlá short game area. V zázemí se hosté mohou těšit na klubovnu, která nabídne veškerý komfort v podobě restaurace, klubových prostor, pro shopu, šaten, caddy roomu, spa a ubytování. Mimo krásný kout přírody, do kterého je hřiště zasazeno, je nespornou výhodou Loreta Golfu Pyšely jeho snadná dostupnost. Hřiště se nachází 25 kilometrů od Prahy po dálnici D1 a ve středně hustém provozu vám cesta z centra prahy nezabere více než 35 minut. Za necelou třičtvrtěhodinu se tak ocitnete v krásné přírodě, na hřišti, které zde působí zcela přirozeně. I když to budete mít domů co by sedmičkou zahrál a zbytek dopatoval, jistě se necháte zlákat k ubytování na hřišti. Vždyť co je krásnějšího než probuzení uprostřed golfového hřiště a snídaně na terase s výhledem na osmnáctý green pokrytý ranní rosou.

Hřiště bylo otevřeno v červnu 2013. Během své první sezóny se dostalo do velmi dobré kondice, byť místy ještě nezakryje známky syrovosti, které jsou ale běžné pro nově otevřená hřiště.

Majitelé a management Loreta Golf Pyšely chtějí klást důraz na vytváření bohatého klubového života, kvalitního členského servisu a budování silné tradice klubu. Loreta Golf Clubu Pyšely vstoupil na jaře roku 2012 do ČGF a v současné době sdružuje více než 650 členů. Troufáme si tvrdit, že své místo v Loreta Golf Clubu Pyšely si najde opravdu každý, kdo má rád golf a ctí slušnost a fair play.

Proč se stát členem
Výborný poměr kvalita/cena/výkon
Rozsáhlé tréninkové centrum, včetně sekce pro krátkou hru, chipping green, putting green a driving range
Vynikající dopravní dostupnost (30 min. z Prahy)
Kvalitní hřiště – mistrovských 18 jamek z pera Keitha Prestona udržovaných předním českým Head Greenkeeperem Bohuslavem Shejbalem.
Hřiště, které nenudí – naopak poskytuje pro golfisty permanentní výzvu, která Vás nutí se neustále vracet
Krásné prostředí, kde zapomenete na stres a ruch velkoměsta
Budete hrát s lidmi, kteří milují tuto hru
Podmínky pro golfový rozvoj vás i vašich dětí

Co vám členství v klubu přinese?
Místo pro rodinnou rekreaci a soudržnost
Bezpečné místo pro Vaše děti
Relaxaci
Nové přátele
Více společenského života
Pohyb a aktivně strávený volný čas
Obchodní styky
Místo, kam pozvat své zákazníky
Golfový domov

Zdroj: www.loretagolf.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..