Ostravice, to je dokonalé místo pro Váš golfový pobyt

ostraviceHřiště je situováno mezi dvěma nejvyššími horami Beskyd, Lysou horou a Smrkem, na úpatí hory Žár v obci Ostravice. Jedná se o mistrovské golfové hřiště, par 72 typu parkland. Hned první jamky navodí dojem velmi otevřeného hřiště, ale nenechte se mýlit…

Designér a konstruktér hřiště je Chris Johnson, který má na svém kontě řadu hřišť v Evropě a Africe. Snahou investora a celého mezinárodního týmu, který se na stavbě podílel, bylo postavit hřiště, které snese srovnání s moderními mistrovskými hříšti ve vyspělé golfové Evropě. Tomu odpovídá výběr lokality, tvarování hříště, kompletní závlaha hracích ploch, přísně testovaný a kontrolovaný stavební materiál, velké greeny, 3 ha vodních ploch, pět rozlehlých odpališť na každé jamce, speciální osiva atd.

Podařilo se vystavět velmi rozmanité hřiště v překrásně přírodě, které si užijí golfisté všech hendikepů. Hřiště osloví i začínající hráče, avšak především otestuje schopnosti ambiciózních golfistů. Prvních pět jamek je velmi otevřených a hned tři z nich se hrají kolem vody, která je často strategicky umístěna a otestuje i psychické kvality golfistů. V dalších jamkách se tvář hřiště poměrně dost mění, hřiště se více uzavírá a poukazuje na nádherná zákoutí listnatých lesů, která Vám nabudí romantickou náladu a dají požitek nejen ze hry, ale i z krás okolní krajiny. Doufáme, že na jamce 18 budete spokojeni nejen se svým skóre, ale také s panoramatickými pohledy na protější Lysou horu, masiv Smrku a údolí řeky Ostravice.

ROČNÍ ČLENSTVÍ ZA 3000,- KČ

Zajímáte se o možnosti vstupu do klubu? Nabízíme Vám jedinečnou možnost stát se členem ostravického Golf Clubu Start, bez nutnosti vysokého vstupního členského příspěvku. Domovským hřištěm tohoto klubu je ostravická osmnáctka s celým tréninkovým zázemím.

ZA JEDNORÁZOVÝ POPLATEK 3 000,– KČ OD NÁS ZÍSKÁTE:
– roční členství v ČGF
– 1× 18 jamkové Greenfee v Ostravici zcela zdarma
– 30% slevu na Grennfee (18 jamek) od pondělí do neděle po celý rok
– 50% slevu na Grennfee (18 jamek) každé pondělí a úterý (mimo svátky) po celý rok
– 50% slevu na Grennfee (9 i 18 jamek) pro děti do 18i let, ve dnech pondělí až neděle po celý rok
– zvýhodněné ceny green fee na turnaje pořádané klubem
– 10× žeton na driving range
– neomezené využití tréninkových ploch

Dále si můžete zakoupit také kterýkoli z Moravskoslez­ských golfových pasů a hrát tak golf na 5 golfových hřištích v regionu za zvýhodněnou cenu.

Využijte naší nabídku ročního členství v Golf Clubu Start a můžete si užívat jedné z nejvýhodnějších možností hrát golf v Moravskoslez­ském kraji!

Zdroj: www.ostravice-golf.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..