Na zlínsku navštivte Golf Club Lázně Kostelec

lazne-kostelec Golfový areál nabízí zázemí kvalitního 9 jamkového hřiště, nový driving range s 15 moderními odpališti, cvičný putting green a chipping green s písečným bunkerem. K dispozici je i největší indoor golf ve Zlínském kraji s celoročním provozem. V indooru je k dispozici 5 tréninkových odpališť, chipping podložka a jemně modelovaný cvičný green se šesti jamkami. Součástí golf klubu se 60 místy k sezení je i About Golf 3D simulátor a Pro shop.

Hřiště

Kostelecké hřiště je přírodního typu, respektuje charakteristický ráz okolní krajiny. Je do ní velmi citlivě zasazeno a s místní přírodou se dobře doplňuje. Hřiště není vůbec jednoduché. Od roku 2012 bylo hřiště výrazně prodlouženo a svou délkou přes 5 km se zařadilo mezi standardně dlouhá hřiště. Navíc jeho kopcovitý profil a členitost jednotlivých drah vyžaduje hlavně rozvahu, chladnou hlavu a taktické golfové uvažování. Horké hlavy hřiště snadno trestá. Greeny jsou spíše menší. Na některé z nich je nelehký přístup, ale jsou většinou dobře čitelné. Zdolání tohoto hřiště vyžaduje jistou fyzickou odolnost, za kterou vás odmění krásnými výhledy a bezprostředním kontaktem s okolní přírodou.

Klub

Golf Club Lázně Kostelec u Zlína je občanským sdružením. Jeho působnost je výhradně spojena s poskytováním služeb v golfovém sportu v areálu Lázní Kostelec u Zlína. Sdružuje milovníky tohoto krásného sportu a organizuje golfové turnaje vážné i nevážné.

Klubovna

Stylový prostor s golfovou výzdobou, proskleným průhledem na odpaliště 1. jamky na jedné straně a na straně druhé do indooru. Bar, 60 míst k sezení, teplá i studená kuchyně, velký výběr nápojů.

Driving range
150m, 15 moderních odpališť v odpružených rámech se zásobníkem na míče, v provozu duben – říjen. Nehraje se zde dřevy a dlouhými železy.

Indoor golf
K dispozici jsou 4 odpaliště, jemně modelovaný green se šesti jamkami, chippovací podložka, v provozu celoročně.

Virtual golf
About Golf 3D simulátor, v provozu celoročně.

Golfisté a ostatní návštěvníci Golf Clubu Lázně Kostelec mohou využít dalších služeb poskytovaných v celém lázeňském areálu. Kromě golfové klubovny je k dispozici další restaurace, denní bar, sauna, masáže a koupele, tenisový kurt, vyhřívané koupaliště a řada dalších služeb.

Zdroj: www.gclk.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..