Nejvýhodnější možnost hrát golf v Moravskoslezském kraji!

pas
Moravskoslezský golfový pas vám nabízí jedinečnou možnost hrát golf a stát se členem ČGF bez nutnosti vysokého vstupního členského příspěvku. Pokud potřebujete členství v ČGF, obraťte se na golfové hřiště, jen to vám zaručí kvalitní služby a informace!

Kupte si GolfPas 2014 a hrejte golf výhodněji
Stačí si vybrat jeden z námi nabízených typů golfových pasů, zakoupit ho na recepci golfového resortu dle vašeho výběru a můžete hned začít hrát. Se zakoupením golfového pasu se můžete zároveň stát členem členem ČGF.

Jste golfistou s registrací v řádném golfovém klubu dle stanov ČGF? Jste cizincem a řádným členem golfového klubu? Hrát golf na Moravě je snadné! Stačí si zakoupit jeden z nabízených golfových pasů a můžete hrát golf na každém 18 jamkovém hřišti v Moravskoslezském kraji neomezeně! Podmínky pro koupi produktu GolfPas VIP neomezeně najdete na stránce ceník.

Akce do konce sezóny 2014!

Chcete vyzkoušet hru na všech zúčastněných hřištích a hrát opravdu golf na Moravě výhodně? Dostavte se na recepci kteréhokoliv z klubů, recepce vám udělá registraci do systému MSGP a můžete hrát přes unikátní GolfPas.

MSGP Golf Tour 2014

V rámci spolupráce majitelů 18 jamkových hřišť na Moravě a společnosti TeeTime jsme pro vás připravili novou golfovou tůru, kde si všechna hřiště budete moci vyzkoušet a také uplatnit na hru váš zakoupený GolfPas.

Termíny MSGP Tour 2014

17.5.2014 – Ostravice

29.6.2014 – Ropice

13.7.2014 – Čeladná New Course

17.8.2014 – Kravaře

7.9.2014 – Šilheřovice

5.10.2014 – Finále Old Course Čeladná

Celkoví vítězové jednotlivých kategorií dostanou k cenám a pohárům GolfPas nebo jiný společný produkt s platností pro sezónu 2015. Těšíme se na vaši účast.

Zdroj: www.msgp.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..