Golfové hřiště v Mladých Bukách nabízí jednu z nejkrásnějších vyhlídek v zemi

mlade-bukyGolfové hřiště v Mladých Bukách se může pochlubit jednou z nejkrásnějších vyhlídek v zemi. Jeho areál nabízí bezkonkurenční výhledy na Krkonoše včetně jejich dominant Černé hory a Sněžky a na překrásné Vraní vrchy a Zvičinu.

Cílem přestavby celého areálu bylo vybudovat multifunkční Grund Resort Golf&Ski, jehož součástí je 18jamkové hřiště, šestijamkové hřiště se cvičnými chipping a putting greeny a krytý driving range včetně zázemí a osvětlení. Na původní devítku dle návrhu Václava Hrubého (par 34), která prošla dílčími úpravami, navázalo děvět nových jamek vyprojektovaných společností Golfer (par 36). Nová devítka nabízí nejenom mix pestře projektovaných jamek a rozličných herních situací, ale také otvírá ty nejkrásnější výhledy na Sněžku.

Historie a vznik klubu
Golfový areál v Mladých Bukách začal psát svoji historii v roce 2000, kdy místní podnikatelská rodina Grundových začala přemýšlet o rozšíření svých podnikatelských aktivit. Bylo rozhodnuto začít budovat golfový areál s cílem vytvořit v Mladých Bukách významný a vybavený golfový resort na špičkové úrovni s mimořádnými podmínkami pro místní hráče a zájemce.

Postupně se dařilo pro golf získávat nejen členy z řad dospělých, ale hlavně se o tento sport začali velmi zajímat děti. ZŠ v Domcích projevila velký zájem o daleko větší aktivitu a proto vzájemné spolupráci vznikla výuka golfu jako vyučujícího předmětu, což bylo poprvé v ČR. Nyní jsou již stanoveny první 3 třídy a zájem dětí je stále značný.

V roce 2009 se podařilo vybudovat špičkový 4* designový hotel, který svými parametry, vybavením a úrovní služeb je v Krkonoších v absolutní špičce.

Dále bylo dobudováno 18jamkové hřiště, které svým umístěním a úžasnými výhledy z prakticky každé jamky, patří mezi klenoty mezi českými golfovými hřišti. Zalíbení a častý pobyt v tomto areálu nacházejí špičkoví sportovci a umělci.

Grund Resort vznikal postupně v době 10ti let a podařilo se vybudovat krásný areál v úžasném koutě krkonošské přírody především pro návštěvníky, kteří mají rádi pobyt v krásném prostředí, s možností sportu po celý rok a s možností využívat kompletní zázemí hotelu vč. jeho perfektních a kvalitních služeb. Prostě aktivní pobyt s perfektní relaxací.

Poplatky na rok 2014
I pro letošní sezonu zůstávají členské poplatky stejné jako v loňské sezoně.
Letos však přibudou některé novinky a výhody.

Za včasnou úhradu do 15.2. Vám poskytneme trvalou slevu 50% na elektrické bugyny pro dny PO-ČT.
Nové jsou i reciprocity na nových hřištích v roce 2014
Nově si může spoluhráč (registrován u CGF) člena GC Mladé Buky uplatnit slevu 25% na našem hřišti na green fee PO-NE, platí pro hru 18 jamek.

Jako tradičně před začátkem golfové sezony Vás samozřejmě nezapomeneme pozvat na valnou hromadu našeho klubu, kde se dozvíte více informací o novinkách a činnosti klubu. O přesném termínu VH Vás budeme včas informovat na našich webových stránkách či prostřednictvím mailu.

Členství na 2 roky – NOVINKA

12 900 Kč na rok
Nově je možnost uhradit 25 800 Kč do 15. 2. 2014 a získat tak členství v klubu na 2 roky za výhodnější cenu.
V ceně je kromě registrace na ČGF na 2 roky, neomezené green fee na jednu osobu pro dny pondělí až neděle.
Reciprocity na spřátelených hřištích jako ost. členové.
Vstup na driving range a 6 jamkovou akademii zdarma.
Rovněž možnost využití slevy 50% na buggy.

Roční členství WORK

7 000 Kč
V ceně je kromě registrace na ČGF, neomezené green fee na jednu osobu pro dny pondělí až středa.
Reciprocity na spřátelených hřištích jako ost. členové.
Vstup na driving range a 6 jamkovou akademii zdarma.
Pokud tento člen přijde hrát v jiný den než PO-ST uhradí green fee se slevou 20% na hru 18jamek Při klubových turnajích v sobotu platí zlevněné/uvedené green fee jako cizi hráč plus startovné.

Roční členství START
8 000 Kč
Platí jen na jednu sezonu a to pro nové začínající golfisty s HCP 50 a výše.
V ceně členství je neomezená hra na hřišti, sleva na míčky 50%.
Členové Start neplatí green fee při klubových turnajích.

Roční členství v klubu
14 000 Kč
(studenti po předložení dokladu o studiu platí polovinu)

Roční členství pro děti do 15 let
1 000 Kč

Roční členství pro děti 15 – 18 let
3 500 Kč

Zdroj: www.mladebuky.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..