Golfresort Monachus potří do TOP 10 nejlepších hřišť v ČR

monachusHřiště Mnich patří k nejkrásnějším hřištím v České republice. Již počtvrté se dostal Golfresort Monachus do TOP 10 nejlepších hřišť v Čechách. V roce 2012 se stal Golfresort Monachus druhým nejlepším resortem v ČR na základě ankety Golfový areál roku 2012.

Mimo jiné byl tento novobystřický areál zařazen prestižním americkým časopisem GolfDigest mezi pět nejlepších resortů v České republice. Více informací o získaných oceněních.

Nespornou výhodu mají hřiště také ve své poloze. Daleko od velkých měst a rušných silnic, uprostřed překrásné přírody České Kanady Vám tento resort nabízí luxus, který Vám nemohou nabídnout areály sídlící u velkých měst a dálnic. Čistý vzduch, úžasná příroda a jedinečný pocit jsou jistě velkými plusy při výběru Vašeho členství.
Služby, které oceníte. Nabízíme Vám také množství služeb a výhod, které budete využívat. Známe Vaše potřeby a přizpůsobujeme jim naši nabídku.

Mistrovské hřiště Mnich (18)
Hřiště Mnich dnes patří k nejvyhledávanějším hřištím v České republice. Každoročně se zde pořádají nejen prestižní komerční akce, ale také republikové a mezinárodní profesionální turnaje. Hřiště je dokonale přizpůsobené místní krajině, která je pro tento sport jako stvořená. Právě příroda nadělila tomuto místu nezapomenutelnou atmosféru.

Veřejné hřiště Nová Bystřice (9)
Devítijamkové hřiště Nová Bystřice bylo prvním veřejným hřištěm v České republice. Není příliš náročné a patří mezi oblíbená hřiště pro začínající golfisty. Je zasazeno do mírně zvlněné krajiny a nabízí hráčům ideální podmínky nejen pro trénink.

Ocenění
Golfresort Monachus se již čtyřikrát dostal do TOP 10 nejelpších hřišť v České republice na základě ankety Golfový areál roku. V roce 2012 nás americká verze časopisu GolfDigest zařadila mezi pět nejlepších hřišť v České republice.

Objevte kouzlo golfu
Intenzivní několika denní kurzy jsou tím nejlepším, nejjednodušším a nejlevnějším způsobem jak proniknout do světa golfu. Kurz je zaměřen na praktickou výuku golfu na tréninkových plochách a hřišti Nová Bystřice. Účastník kurzu získá základy dlouhé i krátké hry, základy pravidel a etického chování na hřišti. Po absolvování tohoto kurzu je hráč připraven hrát na mistrovských hřištích.

Obsahuje
11 hodin výuky s profesionálním trenérem golfu
volné využití tréninkových ploch včetně žetonů na míčky
2x green fee na hřiště Nová Bystřice
balíček pro začátečníky
zapůjčení golfového vybavení (golfové hole)
možnost složení zkoušky na HCP 54 v ceně
členství v ČGF s neomezenou hrou (po-ne) na hřišti Nová Bystřice za příplatek 1699 Kč

Zdroj: www.golfmonachus.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..