Pohoda na golfu – to je Český Krumlov

Českokrumlovské golfové hřiště postavené ve dvou vlnách v letech 2004-2008 nabízí originální jihočeskou kombinaci rovnějších i více zvlněných greenů, kratších, ale i dlouhých čtyřparů a několik tříparových jamek, z nichž dvě nejznámější – 2 a 18 Vám nedají na toto hřiště zapomenout.

Častější název Svachovka vznikl ze zkráceného názvu Svachovy Lhotky – obce jež leží v těsné blízkosti Českého Krumlova na silnici do Kaplice č. 157 – cesta z greenu jamky č. 16 trvá do centra města pouhých 5 km.

Hráči zde nemusí hrát první ranou 250 metrů – je to hřiště o rozhodující ráně do greenu a bylo postaveno tak, aby i hráči s vyšším hendikepem si zde zahráli par častěji než na dalších hřištích.

Hráči i hosté určitě ocení, že přímo uprostřed hřiště stojí Village golf hotel s kompletním wellness programem (lázně pivní, vinné a mátové) a výbornou jihočeskou restaurací. Uprostřed resortu byl v květnu 2013 otevřen domácí jihočeský pivovar GLOKNER, který vaří nepasterizovaná piva (od světlé 10 až po tmavou 12). U vybraných příležitostí se vaří i piva speciální – vícestupňová až po 20st Golem.

Golfisté jsou odbavováni v nové klubovně u jamky č. 1 s vyhlídkovou terasou na nejbližší jamky a vzdálenou horu Kleť. V klubovně se mohou osvěžit nabídkou nealko nápojů, kávy a čaje, nechat si připravit rozpečenou bagetu Paniny, ochutnat domácí koláče a do bagu si zakoupit i domácí pivo stáčené do plastových lahví. Pohodu před hrou si mohou zpříjemnit i sledování golfového kanálu GOLF CHANNEL.

Najdete zde POHODU-PŘÍRODU-GOLF – u hřiště končí příjezdová cesta, meandr řeky Vltavy je ve vzdálenosti 300 metrů a kolem dokola smíšený les .. Všechny jamky jsou plně zavlažované (odpaliště, ferveje i greeny), žluté a červené kameny doplňují zlaté a zelené odpaliště pro nejmenší golfisty.

Členství v GCČK

Členem Golf Clubu Český Krumlov se může stát každá fyzická nebo právnická osoba, která splní následující podmínky :

podá písemnou přihlášku, čímž se přihlásí a zaváže k respektování členských povinností vyplývajících ze stanov
splní podmínky členství stanovené Golf Clubem Český Krumlov
kolektivním členem klubu mohou být i organizace, instituce či podniky, které chtějí přispět k rozvoji golfu. S kolektivním členem uzavře správní rada klubu zvláštní smlouvu, ve které vymezí práva a povinnosti kolektivního člena klubu.
Členství člena GCČK vzniká schválením přihlášky ve výboru klubu, který žadatele písemně vyrozumí a ve spolupráci s Českou golfovou federací zajistí vystavení klubového průkazu, který zároveň, při získání výkonnosti, opravňuje ke hraní i na jiných golfových hřištích.

Členství zaniká :
zrušením členství při vystoupení člena nebo v důsledku neplnění základních povinností
vyloučením člena pro zvlášť závažné neplnění povinností nebo porušení disciplíny

Za zvlášť závažné porušení se považuje zejména :
nezaplacení povinných vkladů a příspěvků ani po výzvě klubu
způsobení škody klubu zaviněným jednáním
způsobení morální škody klubu porušením zákonů či základních morálních zásad chování

Práva a povinnosti člena GCČK:

Člen GCČK má právo podílet se na naplňování poslání a cílů GCČK, mezi než patří:

užívat hřiště Golf Clubu Český Krumlov ve Svachově Lhotce
užívat zařízení a vybavení, které k hřišti náleží
účastnit se sportovních, kulturních a společenských akcí pořádaných Golf Clubem Český Krumlov
účastnit se turnajů pořádaných českými kluby podle propozic schválených Českou golfovou federací
kandidovat do správní rady
spolupodílet se na rozhodování prostřednictvím orgánů GC
v případě úmrtí člena se jeho dědic stává členem klubu po schválení výkonným výborem

Člen GCČK má tyto povinnosti :

řídit se stanovami Golf Clubu Český Krumlov, ustanoveními České golfové federace a respektovat rozhodnutí orgánů GC.
uhradit ve stanovených termínech a stanoveným způsobem veškeré členské vklady a poplatky – viz. ceník
dodržovat striktně pravidla stanovená pro provoz hřiště Golf Clubu Český Krumlov, jakož i pravidla na ostatních hřištích, na nichž se účastní hry
dodržovat pravidla fair play a svým chováním přispívat k vytváření vysokého kreditu GC.
Nový člen Golf Clubu Český Krumlov prohlašuje :
že byl seznámen se stanovami klubu, v plném rozsahu s nimi souhlasí a bude se jimi řídit
že souhlasí se zpracováním a evidencí osobních údajů podle zák. č. 101/2000Sb.
Souhlasím s tím, aby GCČK zpracovával a evidoval mé osobní údaje poskytnuté mu v souvislosti s mým členstvím a činností v klubu. Dále souhlasím s tím, že GCČK je oprávněn poskytovat uvedené osobní údaje do centrální evidence České golfové federace a Českého svazu tělesné výchovy. Toto oprávnění vyplývá z technicko organizačních důvodů (identifikace sportovce při soutěžích apod.)

PROČ MUSÍM BÝT ČLENEM GOLFOVÉHO KLUBU?

Pokud se rozhodnete pro golf a chcete hrát na golfových hřištích vč. turnajů (v Čechách i v cizině), musíte být vedeni na seznamu členů ve sportovním klubu, který je registrován v České golfové federaci. Od začátku registrace golfu jako sportu bylo federací rozhodnuto, že každý hráč musí mít své registrační číslo. Vyjímku mohou tvořit hráči, kteří trénují pouze na odpališti (nebo-li drivingu) – ty mít registraci nemusí a platí poplatky za trénink dle ceníků hřišť nebo tréninkových center. Člen obdrží kartičku člena golfového klubu a stává se registrovaným sportovcem pod hlavičkou ČGF a zároveň je mu veden a upravován golfový hendikep dle výsledků, kterých dosahuje na turnajích.

Pokud ale chcete hrát golf pouze pro zábavu a potkávat se se svými přáteli na Svachovce, můžete se stát REKREAČNÍM HRÁČEM a na našem golfovém hřišti hrát bez omezení nebo za úhradu jednotlivých vstupů. Jako rekreační hráč nepotřebujete žádný hendikep, nemusíte hrát žádné oficiální turnaje, golf si budete užívat jako spoustu ostatních sportů – jízda na kole, tenis s přáteli apod.

cesky-krumlovPřipravíme vám naši klubovou registraci a nabídneme nejvýhodnější balíček služeb, který se pro vás bude hodit. Budete-li chtít, můžete si zahrát naše klubové turnaje,které pořádáme, jejich seznam je na web stránkách – Kalendář akcí nebo vyvěšen na recepci klubu.

PROČ SE MÁM STÁT ČLENEM GOLF CLUBU ČESKÝ KRUMLOV?

Máme pro vás připravenou tuto nabídku:

kartičku člena našeho klubu a ČGF vč. registračního čísla pro hru a turnaje na golfových hřištích (= roční členství)
zvýhodněnou cenu na denní hrací fee (=hru) na domovském hřišti 18ti jamkovém hřišti ve Svachově Lhotce dle aktuálního ceníku
slevu z plné ceny hracího fee na partnerských hřištích, která vám bude poskytnuta po předložení kartičky člena našeho klubu

Roční klubové členství je platné úhradou povinných členských příspěvků pro dané období.

Zdroj: www.golfck.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..