SLAPY – hřiště, které opakovaně patří mezi nejoblíbenější golfové areály v ČR

slapyHřiště leží jen 18km od okraje Prahy v tradiční prvorepublikové výletní oblasti u Slapské přehrady. Nabízíme hru na 18jamkách – první devítka má název „Rabyňská hora“, druhá „Tři kříže“, dále je k dispozici Driving range (automat na mince), Putting and Chipping green (zdarma).

Multifunkční budova „Pavilon Slunce“ se zázemím nejen pro golfisty (shop, šatny) nabízí také wellness, fitness, rehabilitace, masáže, a dále dvě multimediální konferenční místnosti vhodné pro managerská setkání. Místní restaurace je vyhlášená výbornou domácí kuchyní. V prostorách klubu i na hřišti se potkáte s výtvarnými díly známých českých výtvarníků, které vystavujeme v rámci projektu Galerie sv. Jan.

Hřiště
Areál je připraven k běžnému každodennímu hraní i k turnajové činnosti. Disponujeme 18jamkami. První devítka se jmenuje Rabyňská hora, druhá devítka „Tři kříže“. V provozu je také multifunkční budova Pavilon Slunce.
Těšíme se na vaši návštěvu také na driving range a chipping akademii, chipping and putting greenu.

O vzniku hřiště…
Myšlenka zrealizovat projekt Golf Park Slapy sv. Jan vznikla už v roce 2004. Jejím autorem je Tom Charvát, pod jehož vedením vzniklo hřiště, které je ukázkou respektování krajiny a její přirozené krásy.

Realizace nebyla snadná. Ve spolupráci s vynikajícím odborníkem v oblasti ochrany přírody RNDr. Štěpánem Hřebíkem si vyžádala téměř čtyři roky příprav, náročných studií a jejich projednávání, než bylo možné přistoupit k samotnému tvůrčímu procesu v krajině.

Projektování hřiště se ujal český architekt Jiří Velden, z jehož tužky vzešlo již několik zajímavých a uznávaných golfových projektů. Modelace terénu realizoval zkušený šejpr Milan Ištok a greenkeeper Vojta Fuchs. Během roku 2009 byla na světě první devítka s nádhernou vyhlídkou na Slapskou přehradu s názvem Rabyňská hora. Hřiště bylo znormováno na jaře 2010 a otevřeno 9.7.2010. Téhož roku začala současně vznikat i druhá devítka Tři kříže, která nese pojmenování po nedalekém historicky unikátním místě, které označuje údajný původní geografický střed království českého, a to právě třemi pískovcovými kříži. Její znormování a otevření je plánováno na přelomu jara a léta 2011.

Hřiště nese jméno českého patrona, světce a mučedníka Jana z Nepomuku, jehož původní barokní socha stojí nedaleko hřiště u bývalých svatojanských proudů pod hrází Slapské přehrady.

Rezervace hracího času
Hrací čas si prosím rezervujte buď na telefonu recepce nebo prostřednictvím internetové rezervace. Jednotliví hráči si mohou objednat hrací čas vždy pouze maximálně pro jeden flight, a to pouze tehdy, když uvedou plná jména hráčů tak, aby recepce byla schopná identifikovat hráče v hracím systému (na ČGF). Objednávky více než jednoho flightu je nutno řešit formou závazné objednávky nebo smlouvy. Pro bližší informace pro objednávky vyššího počtu hracích míst prosím kontaktujte managera hřiště.

Pronájem
Na našem hřišti jsme schopni zajistit vám také turnajovou činnost. Nabízíme varianty turnajů na 9 i 18jamek. Pro vaše klienty, zaměstnance, partnery či přátele můžeme uspořádat plnohodnotný golfový turnaj, a to samozřejmě včetně občerstvení a dalších doprovodných služeb.

Zdroj: www.golfslapy.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..