V Brdech leží PilsnerGolf Resort Hořehledy

pilsnergolfPilsnerGolf Resort Hořehledy se nachází v nádherné, mírně kopcovité krajině Brdského pohoří, 20 km jižně od Plzně. Dohlíží na něj vrch Kokšín, jehož jméno je vneseno i do názvu restaurace, která je součástí atraktivního a moderního areálu.

Majestátní výhled do krajiny někoho láká k relaxaci a odpočinku, jiné zase k aktivnímu pohybu. Každý si u nás najde to svoje.
Základní myšlenkou resortu vždy bylo vyhovět každému přání bez rozdílu a proto u nás najdete nepřeberné možnosti vyžití.

Devítijamkové přírodní golfové hřiště, par 70, je unikátní tím, že jeho klubové zázemí a odpaliště jamky č. 1 jsou citlivě zasazeny uvnitř obce Hořehledy. Architekt Jiří Velden a firma Zelený svět – Karel Hemr odvedli vynikající práci a umístili jednotlivé jamky do jižního svahu, aniž by zasáhli do přirozeného vzhledu krajiny.
V roce 2003 se tu začalo hrát, v roce 2011 prošlo hřiště výrazným redesignem. Pročistily se remízky v sousedství fervejí, bylo vysazeno přes 200 nových stromů. Z první jamky vznikl nový PAR 3 s náročným greenem, jamka č. 2 dostala nové, vyvýšené odpaliště a jamka č.6 se znatelně prodloužila – vznikl z ní tak druhý PAR 5. Hráč zde najde vše, co dělá golfovou hru krásnou i obtížnou zároveň. Dogleg do kopce, široké i úzké ferveje, trestající nechtěný šlajs. Bankry, hru přes jezírko, odpaliště na nejvyšším bodě hřiště s krásným výhledem do krajiny, nebo naopak na nejnižším místě s fervejí do kopce podél lesa. Přitom přechody mezi jamkami jsou minimální.

Pro firmy

Chcete oslovit Vaše potencionální zákazníky či stávající klienty na golfovém hřišti? Nabízíme Vám možnost výjimečné prezentace Vaší firmy a oslovení Vašich existujících i potencionálních klientů v Pilsnergolf Resort Hořehledy.

Nabízíme tyto možnosti prezentace:
Logo na driving range míčích (golfové míče, používané na cvičné louce). Logo Vaší společnosti (produktu) uvidí každý golfista anebo trénující klient
Reklamní billboardy 2 x 1 m v prostoru parkoviště a driving range
Mobilní reklamní billboardy 2 x 1 m v prostoru hřiště
Uvedení loga společnosti na mapě hřiště
Reklama uvnitř jamek – logo je umístěno na vnitřní straně držáku jamkové tyče
Uvedením loga nebo kompletní branding golfových vozíků
Logo na tiskových materiálech areálu (booklet, letáky, ceníky, …)
Logo ve scorekartách
Uvedením loga na informačních tabulích jamek
Umístěním loga na praporcích jamek
Umístěním loga na internetových stránkách golfového klubu

Pro zájemce o partnerství či sponzoring hřiště máme různé úrovně odměn a benefitů. Jsou jimi například VIP karty s volnými vstupy na hřiště, volné ubytovací a stravovací kapacity, pořádání turnajů, tréninkových lekcí a mnoho dalšího.
V případě zájmu o spolupráci s naším resortem kontaktujte general managera Martina Kopčáka (+420 775 012 892; mkopcak@golf-horehledy.cz).

Statistika návštěvnosti areálu 2013
Naše golfové hřiště navštěvuje tisíce golfistů ročně. Je již minulostí, že golf byl výsadou několika jedinců – golf se stává masovým sportem!

Počet návštěvníků areálu v roce 2013: 8 000 golfistů
Počet uskutečněných turnajů v roce 2013: 52

Zdroj: www.golf-horehledy.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..