Konopiště nabízí golf v krásném prostředí

konopisteGolf Resort Konopiště se nachází 40 km jižně od Prahy, je největším golfovým resortem v České republice. Nabízí hru na dvou 18jamkových mistrovských hřištích : Radecký, D´Este (par 72) a 9jamkovém hřišti Public (par 29). Samozřejmostí je i rozsáhlé tréninkové zázemí, půjčovna golfových cartů a dalšího vybavení a také pro shop.

V srdci areálu se nachází hotel, který disponuje 55 luxusními dvoulůžkovými pokoji a dvěma apartmány. Součástí resortu je rozsáhlé „spa & wellness“ centrum. Gastromii, zaměřenou zejména na tradiční českou, ale i evropskou kuchyni, zabezpečují dvě restaurace. Přímo v zámecké části hotelu jsou konferenční prostory, které jsou vhodné jak pro firemní, tak i privátní akce.

Golf Club Konopiště

Golf Club Konopiště je občanským sdružením, které provozuje svoji činnost v areálu Golf Resort Konopiště. Je členem české golfové federace s členským číslem 044. Členem klubu se může stát jak český státní občan, tak i cizinec. Klub je otevřen nejen pro dospělé golfisty, ale i pro juniory.

Golf trénink

Driving range má rozměry 120 x 350m včetně krytých odpališť (4). Putting green, chipping, pitching area a bunker play je umožněn na přilehlé ploše o výměře 10.000 m2. K dispozici je prostor pro mytí holí, nápojový automat a vydavač treninkových míčů.
Je možno trénovat individuálně nebo využít služeb golfových trenérů, profesionálů.

Golfové turnaje

V Golf Resotu Konopiště jsou organizovány nejrůznější golfové turnaje. Jak uzavřené, komerčního charakteru nebo určené pouze pro členy klubu, tak i tzv. otevřené, na které se mohou přihlásit všichni členové České golfové federace.

Půjčovna

Půjčovna Golf Resortu Konopiště disponuje 50 golfovými elektrickými vozíky pro dvě osoby, většina z nich je osazena GPS systémem umožňujícím lepší orientaci při vlastní hře. Je možno si zde zapůjčit i další golfové vybavení – ruční vozíky, jednotlivé hole, ale i celé sety holí.

Golf Pro Shop

V Golf Resortu Konopiště najdete velký Pro shop, který se nachází v hlavní budově areálu naproti recepci. Kromě kompletní nabídky golfového vybavení si zde můžete koupit rozličné, nejen golfové, doplňky značek té nejvyšší kvality. Mezi stálé značky patří Callaway, Titleist, Galvin Green či Halti. Jako suvenýry je zde možno zakoupit i doplňky s logem Golf Resort Konopiště. Pro shop akceptuje při nákupu i vouchery, které jsme schopni pro Vaše blízké či přátele připravit.

Golfová komerce

Golf Resort Konopiště nabízí možnost komerčního pronájmu svých hřišť. Pronajmout je možno vedle obou mistrovských hřišť také 9-ti jamkový public course nebo driving range. Catering k akci zabezpečí buď restaurace Tee No. 19, nebo Steak House St. Florian. Samozřejmostí jsou další služby, jak zapůjčení vozíků, umístění reklam apod. Pronájem může být celodenní nebo jen na omezený čas – miniturnaje. Pro přesnou kalkulaci se spojte prosím s produkční teamem. Kontakt viz níže.

Zdroj: www.golf-konopiste.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..