Nová Amerika Golf Resort má i svůj Lady club

nova-amerikaNová Amerika Golf Resort leží v krkonošském předhůří poblíž Jaroměře. Resort vznikl rekonstrukcí bývalého selského statku a byl otevřen v červnu roku 2002. Tvoří jej tři mistrovské devítky (Woodland, Maple Hills a Bohemian Garden), díky čemuž je Nová Amerika největším golfovým resortem na východě Čech.
Třebaže každá devítka má svůj osobitý charakter, najdou se společné jmenovatele pro všechny – široké ferveje, takticky umístěné písečné bankry a vodní překážky, mimořádně rychlé, rozložité, avšak dobře čitelné a férové greeny.

O clubu
Členství bez dalších nesmyslných poplatků! To je členství v Nová Amerika Country Clubu! Bojujte i v golfu proti nesmyslným poplatkům a pořiďte si členství na Nové Americe!
Golf Resort Nová Amerika se vždy vydala proti proudu českého golfového směru, jako první velký klub zrušila vstupní poplatek do klubu, zavedla kromě neomezené hry i další bonusy v členství a nyní v tom pokračuje a chce udělat golf ještě oblíbeněji sport v ČR a tak snížila roční poplatky. Teď již není nejemnější pochyb o tom, že se Vám hrát golf na Nové Americe vyplatí! Za cenu, kde Vám jiná hřiště nabízejí 18 jamkové hřiště bez dalších výhod, tak na Nové Americe získáte hru na 27 jamkách pro dvě osoby a spoustu dalších bonusů (např. tréninkové míče, volné green fee pro přátele, slevy na ubytování a mnoho dalších výhod).
V roce 2014 jsme zachovali oblíbené varianty členství z minulých let, a takže si opět můžete vybrat podle sebe co je pro Vás nejlepší. Preferujete pravidelné hraní na svém domovském hřišti a chcete žít klubovým životem? Zvolte členství Exclusive s neomezenou hrou, 50 žetony na driving range, 50% slevou na ubytování a mnoha dalších výhod. Nebo raději jezdíte a poznáváte další resorty? Pořiďte si Basic členství, a nejenže bude mít zdarma vstup na všechny tréninkové plochy včetně 10 žetonů na míče, 30% slevu na ubytování ale také výrazné slevy na green fee na Nové Americe a 25 dalších hřištích.
Cenově zajímavou variantou kombinující nabídku Exclusive i Basic je členství Economy. Samozřejmostí je zvýhodněné skupinové členství pro rodiny, kde oproti standartní ceně za exklusive členství připlatíte jen 6 500,-Kč a máte členství Exclusive pro dvě osoby! Slevy pro studenty a senioři jsou samozřejmostí. A pozor, děti do 15 let s domovským členstvím na Nové Americe, mají členství Exclusive v klubu i roční hrací poplatky na Nové Americe jen za 1.000 Kč!!! Studenti do 26 let platí za členství Exclusive zvýhodněnou cenu 5.000,-Kč.

Lady club

Lady Club Nová Amerika Golf Resort je dobrovolné sdružení členek golfového klubu Nová Amerika i členek jiných golfových klubů ve věku od 16 let založené 2.5.2010. Cílem je hra v příjemném kolektivu, v pohodě a dobré náladě. Členkou LCNAGR se může stát každá golfistka po zaplacení členského poplatku.

Společné hraní golfu: KAŽDÉ ÚTERÝ
DOPOLEDNE – sraz na driving range 10,00 – 10,30 hod. Po domluvě společné hraní na hřišti dle výběru a dohodnutým typem soutěže.
ODPOLEDNE – sraz ve 14,00 hod. na driving range – TRÉNINK – Pro zájemkyně bude od května dohodnutý kolektivní trénink á 200,-Kč/osoba/hodina vždy 2x za měsíc. Po tréninku společná hra na hřišti.

TURNAJE: jednou za měsíc bude vyhlášen turnaj. Byla dohodnuta první sobota nebo neděle v měsíci dle volných termínů na hřišti.

AKCE: kromě společného hraní a pořádání turnajů máme družební Dámský klub Albatros v Ústí nad Labem.
Lady club nagr termíny turnajů 2012

KVĚTEN:
pátek 4.5. v 18 hod. slavnostní zahájení činnosti, večeře, nocleh /rezervace pokoje pro LC NAGR/
sobota 5.5. TURNAJ „Přelet čarodějnic“ – Texas dvojic, otevřený i pro muže, START v 10 hod.

ČERVEN:
sobota 2.6. TURNAJ „V BARVÁCH JAMAJKY“ – i pro muže, hraje se BG+MH na úpr. HCP, start v 9 hod. po turnaji: výsledky turnaje, večeře, nocleh /rezervace pokojů/
neděle 3.6. – snídaně, úklid turnaje,odjezd

ČERVENEC:
DRUŽEBNÍ TURNAJ, návštěva dámského klubu Albatros v Ústí nad Labem Termín bude upřesněn /možná 28.7.-29.7./

SRPEN
pátek 3.8. příprava turnaje, nocleh /rezervace pokojů/
sobota 4.8. DEN S GOLFEM PRO ŽENY s programem – módní přehlídka, vlasy, líčení, nehty a tanec hraje se: BG+MH na úpravu HCP, start v 9 hod. Pro začátečnice lekce s trenérem.
neděle 5.8. – snídaně, úklid turnaje, odjezd

ZÁŘÍ
sobota 1.9. příprava turnaje, večeře, nocleh
neděle 2.9. podzimní turnaj s názvem „SAFARI“ hraje se W+BG, start v 9 hod. – i pro muže

ŘÍJEN
sobota 13.10. „TURNAJ „VE STYLU RETRO“ hraje se BG+MH, start v 9 hod. Hraje se jako vloni – kdo chce Texas dvojic nebo na úpravu HCP večer: večeře, hodnocení sezony, závěr s tancem /rezervace pokojů/ – i pro muže
neděle 14.10. – snídaně, úklid turnaje, odjezd

Zdroj: www.novagolf.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..