Osmnáctijamkové hřiště Sand Martin´s Holes je v Mladé Boleslavi

mlada-boleslavGolf Mladá Boleslav, pouhých 45km od Prahy, nabízí kvalitní zázemí pro hru jak na mistrovském osmnáctijamkovém hřišti Sand Martin´s Holes, tak i pro trénink na plně osvětlených cvičných plochách včetně unikátní osvětlené devítijamkové akademie.

První návštěvníky jsme přivítali 6. srpna 2007. Od té doby na sobě stále pracujeme a snažíme se vám připravit ty nejlepší podmínky pro kvalitní hru. Sand Martin´s Holes je parkové hřiště a na 70 ha nabídne hráčům plno zajímavých momentů. Na hřišti najdete nejdelší jamku v České republice – jamka číslo 15 – pětipar dlouhý 652 metrů z mistrovských odpališť, 14. jamku hranou přes rokli, či jamku číslo 17 s ostrovním greenem.

GOLF CLUB
Golf Club Mladá Boleslav je občanské sdružení, které bylo založeno v roce 2006. GOLF CLUB MLADÁ BOLESLAV, byl 3. března 2007 na výroční Konferenci České golfové federace přijat za jejího nového řádného člena. Klub působí na svém domovském hřišti Sand Martin´s Holes, které bylo otevřeno 6. srpna 2007.

AKADEMIE
Devítijamková plně osvětlená akademie byla budována ve standardu mistrovského hřiště jako jeho doplněk. Unikátní je nejen v možnosti trénovat i ve večerních hodinách, ale především v její kvalitě. Při výstavbě byla dodržena všechna pravidla platná pro mistrovskou osmnáctku. Devět tříparů je stříháno identicky a představuje dokonalé zázemí jak pro začínající hráče usilující o získání HCP, tak pro zdatné golfisty trénující krátkou hru.

GOLFOVÝ KURZ PRO ZÍSKÁNÍ OSVĚDČENÍ GOLFOVÉ ZPŮSOBILOSTI
V návaznosti na projekt HGZŽ (HRAJ GOLF, ZMĚŇ ŽIVOT) určený pro úplné začátečníky golfu nabízíme exkluzivní balíček pokračovacích lekcí ve skupině pro ty, které golfová hra nadchla a rádi by se v tomto fascinujícím sportu rozvíjeli i nadále. Pro hru na velkém hřišti je nezbytné získat osvědčení golfové způsobilosti a právě příprava absolventů kurzu HGZŽ na tuto zkoušku je náplní pokračovacích lekcí. Díky tomu, že tento kurz se koná ve 3-4 členné skupině, je přístup trenéra intenzivnější a výuka tak efektivnější.

Kurz pokračovacích lekcí v ceně 2.990,- Kč obsahuje:

4 x 50-ti minutový trénink s kvalifikovaným trenérem
k lekcím neomezené množství golfových míčů
zapůjčení golfových holí k tréninku
vstup do golfového areálu
zkoušku golfové způsobilosti

Zdroj: www.golfmladaboleslav.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..